• Vesti
  • Svečani prijem na Belom dvoru za najbolje maturante

Svečani prijem na Belom dvoru za najbolje maturante

IMG c73a70e4949da907c61c48edaf4a0d8e VU petak, 21. juna 2019. održan je svečani prijem učenika generacije svih srednjih škola u Republici Srbiji i Republici Srpskoj.

Ovoj svečanosti prisustvovala je i naša Suzana Ivanović u pratnji svog brata Srđana i odeljenjskog starešine, profesorke Marije Tomanić.

Svečanosti 21. juna prisustvovali su Nj.K.V. Prestolonaslednik Aleksandar i Princeza Katarina,  Mladen Šarčević, ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, g-đa Natalija Trivić, ministarka prosvete i kulture Republike Srpske, predstavnici partnera u projektu – kompanija NCR i Link Group, članovi Krunskog saveta, Hor apostolske hrišćanske crkve iz SAD kao i brojne druge ličnosti iz sveta kulture, umetnosti i nauke.

Svi učenici su dobili pohvalnicu i poklon u znak priznanja za izuzetne rezultate postignute u srednjoj školi.

 

 

Podeli
Pozovite nas!