• Vesti
  • Besplatna priprema za upis na IT smer 2020/2021

Besplatna priprema za upis na IT smer 2020/2021

Pripremna nastava

 

Ako volite matematiku, razumete internet više od svojih vršnjaka, dobro baratate pametnim telefonima, brzo vam prolazi vreme kada ste za računarom, mislite da je programiranje interesantan i zabavan posao - onda ste na pravom mestu! 

Organizujemo BESPLATNU pripremnu nastavu za prijemni ispit za IT smer gimnazije! Šta to znači? Svi osmaci sa teritorije Beograda mogu da se prijave i svake subote od 11 do 12 časova vežbaju zadatke iz matematike sa našom profesorkom Jelenom Ilić, bez ikakvih uslova i novčane nadoknade.

Možete se prijaviti lično u prostorijama škole svakog radnog dana od 9 do 14 časova ili telefonom na: 011/3287477. Prijavite se na vreme, broj mesta je ograničen!

Prvi termin održavanja pripremne nastave je 7. mart 2020. Mesto održavanje je treći sprat zgrade Kolarčeve zadužbine, u učionici broj 6. Do nas možete doći brojnim linijama gradskog prevoza (19, 21, 22, 29, 31, 41).

Dođite da se družimo i da vam pomognemo da što bolje uradite prijemni za školu koju želite!

Srednja škola EPA

Podeli
Pozovite nas!