• Vesti
  • Besplatna pripremna nastava za IT smer sada ONLINE

Besplatna pripremna nastava za IT smer sada ONLINE

online priprema

 

Usled novonastale situacije sa virusom korona, privremeno obustavljamo održavanje besplatne pripremne nastave za IT smer u prostorijama škole.

 

Kako bismo izašli u susret zainterosovanim maturantima i njihovim roditeljima, nastavu ćemo realizovati online. Za početak ćemo subotom objavljivati zadatke i rešenja na Google Drive-u, a u zavisti od aktivnosti učesnika online časova, prilagođavaćemo dalji način rada. 

 

Pozivamo sve zainteresovane učenike ili njihove roditelje da se jave nastavnici Jeleni Ilić na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli., kako bismo uspostavili  komunikaciju. Jedini potreban uslov za pohađanje nastave je otvoren nalog na Google-u. 

Srećno učenje!

Srednja škola EPA

Podeli
Pozovite nas!