• Vesti
  • Bojana Satarić – volonter-saradnik na portalu „Moja škola“

Bojana Satarić – volonter-saradnik na portalu „Moja škola“

 

RTS casovi


Naša profesorka informatičke grupe predmeta, Bojana Satarić, bila je angažovana kao volonter-saradnik na kreiranju interaktivnih digitalnih otvorenih obrazovnih resursa u okviru portala Ministarstva prosvete, nauke i tehnloškog razvoja „Moja škola“ u periodu od marta do maja 2020. godine, tokom trajanja vanrednog stanja izazvanog pandemijom virusa Covid 19.

U nameri da na pedagoški odgovoran način digitalni resursii budu upotrebljeni, platforma „Moja škola“ je pružila dodatnu podršku učenicima koji prate časove na RTS-u i RTS planeti.

Na ovom portalu postavljani su testovi i dodatni materijali koji sedirektno odnose na časove emitovane posredstvom komunikacionih kanala RTS-a. Ovo je bio podsticaj učenicima da marljivo uče i u učenju pronađu ono što je dobro, a skriveno - sreću i radost što napreduju!

 

19.1.2021. Potvrda Moja škola

 

Pogledajte odlično osmišljene časove naše profesorke Bojane na ovom LINKU.

 

 

Nauči, ali stvarno!

Podeli
Pozovite nas!